OPIS INWESTYCJI

Oak Residence Okólna. 
To wyjątkowe nowoczesne osiedle dwulokalowych domów jednorodzinnych zlokalizowane w cichej, zielonej okolicy Marek
Doskonała lokalizacja dla ceniących spokój i kontakt z naturą oraz jednocześnie doskonałą komunikację z Warszawą.
W niedalekiej okolicy znajdują się : sklepy, szkoła, przedszkola, las, leśne ścieżki rowerowe i biegowe, górka saneczkowa, tor rowerowy a także w zasięgu kilku min samochodem – centrum sportowe z basenem miejskim – MCER oraz centra handlowe Prima Park , M1 Marki oraz Atrium Targówek
Przystanki autobusowe zlokalizowane bezpośrednio przy wjeździe na osiedle.
Inwestycja realizowana w dwóch etapach w układzie 7 niezależnych budynków dwulokalowych. Dzięki temu na naszym osiedlu każdy lokal jest skrajny ! 
Do każdego lokalu przynależy miejsce parkingowe na własnym podjeździe, garaż w bryle budynku, indywidualne wejście oraz własny ogródek z bezpośrednim prywatnym dostępem pomiędzy budynkami.
Każdy lokal przemyślany i zaprojektowany z myślą o funkcjonalności rozkładu pomieszczeń oraz możliwościach adaptacyjnych wnętrz. 
Nie zwlekaj i umów się już dziś z naszym biurem sprzedaży ! Budujemy Twój nowy dom. 
Kupując nieruchomość na tym etapie, masz kontrolę nad całym procesem budowy Twojego własnego domu. 

OAK Residence Okólna

 

Osiedle zaprojektowane we współpracy z cenionym w branży architektem mającym ogromne doświadczenie w budownictwie jednorodzinnym – bliźniaczym i szeregowym. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom stworzyliśmy wygodne, ustawne, ergonomiczne domy które pozwalają nabywcom na swobodną aranżację pomieszczeń z odpowiednim wykorzystaniem wszystkich powierzchni.Dzięki zastosowaniu specyficznej technologii budowy – stropodach, uzyskaliśmy nowoczesny i ponadczasowy design brył budynków ale również uniknęliśmy problemów związanych z występowaniem skosów i załamań konstrukcji co ostatecznie znacznie zmniejsza możliwości aranżacyjne oraz zwiększa niewykorzystaną powierzchnię metrów powierzchni użytkowej.

Energooszczędność

wysoce energooszczędne pakiety okien 3 szybowych oraz zastosowanie najlepszej jakości styropianu oraz wełny mineralnej jako izolacji termicznej

Solidna konstrukcja

siła prostoty ! zastosowana konstrukcja budynków z „płaskim” dachem gwarantująca stabilność i najwyższą jakość wykonania w połączeniu ze sprawdzonym dostawcą betonu i stali to niezawodne połączenie. 

Grube ściany

podwójne ściany działowe murowane z zastosowaniem dylatacji oraz  materiałów zapewniających odpowiednią izolację akustyczną

Nowoczesny design

prostota bryły budynków oraz zastosowanie najlepszych materiałów elewacyjnych to klucz do nowoczesnego i ponadczasowego designu Twojego domu.

Wygodna lokalizacja

Bliskość lasu ale również galerii handlowych i sklepów wielobranżowych + Mareckie Centrum Edukacyjno Rekreacyjne to gwarancja, że każdy znajdzie w okolicy to czego szuka. 

Komfortowe wnętrze

Każdy lokal przemyślany i zaprojektowany z myślą o funkcjonalności rozkładu pomieszczeń oraz możliwościach adaptacyjnych wnętrz

WNĘTRZA

Każdy lokal zaprojektowany został z myślą o wygodzie i możliwościach aranżacyjnych.

Dzięki przemyślanym już na etapie projektu rozwiązaniom, zapewniamy przyszłym nabywcom ergonomię i możliwość odpowiedniego wykorzystania każdego zaprojektowanego metra powierzchni użytkowej lokalu.

Wybierz dom

 

Nie zwlekaj i umów się już dziś z naszym biurem sprzedaży ! Budujemy Twój nowy dom. Kupując nieruchomość na tym etapie, masz kontrolę nad całym procesem budowy Twojego własnego domu.

KONTAKT

Chcesz poznać ofertę naszych domów? Masz pytania odnośnie sprzedawanej inwestycji? Skontaktuj się z nami:

GWAP 2 Sp. z o.o. ul. Okólna 43E ; 05-270 Marki

KRS 0000958926 / Numer REGON: 521436808 / Numer NIP: 125-17-29-911